АЕРОПОРТОВЕ НАЗЕМНЕ ОБЛАДНАННЯ

Аеропортовий

пасажирський

трап

Аеропортовий пасажирський трап призначений для висадки/посадки пасажирів на борт повітряного судна. АПТ призначений для обслуговування цивільних літаків з висотою дверних люків від 1м до 2,86 м в будь-яку пору року. Діапазон робочих температур виробу - (-20°С...+60°С). Додаткова опція: напів-самохідний режим – опція, яка дозволяє здійснювати переміщення АПТ за допомогою встановлення приводу. За допомогою даної функції стиковка до літака, керування, маневрування та переміщення трапу в межах перону можна буде здійснювати за допомогою одного оператора, який буде йти поруч та здійснювати контроль над АПТ.


Аеропортовий

пересувний конвеєр

АПК-5500-НС.

Аеропортовий пересувний конвеєр (АПК-5500) - дозволяє легко і ефективно здійснювати завантаження та розвантаження багажу в вантажний відсік літака. Додаткова опція – напівсамохідний - яка дозволяє здійснювати переміщення АПК-5500-НС за допомогою встановлення приводу. За допомогою даної функції керування та переміщення АПК-5500-НС в межах перону можна буде здійснювати за допомогою одного оператора, який буде йти поруч та здійснювати контроль над АПК-5500-НС.


АПК 5500

Аеропортовий пересувний конвеєр дозволяє легко і ефективно здійснювати завантаження та розвантаження багажу в вантажний відсік літака. АПК-5500 призначений для обслуговування цивільних літаків з висотою багажних люків до 2,86 м в будь-яку пору року.

Діапазон робочих температур виробу - (-20 ° С...+60 ° С).

Враховуючи геометричні розміри та технічні характеристики транспортуючої стрічки та пересувного конвеєра, максимальне корисне навантаження становить 400 кг.


Аеропортовий

вода – сервіс

(АВС – 1050)

АВС 1050 – призначений для заправки питною водою цивільних літаків в будь-яку пору року. Діапазон робочих температур виробу (-20 ° С...+60 ° С).


Аеропортовий

туалет– сервіс

(АТС – 3070)

АТС 3070 – призначений для обслуговування туалетних систем цивільних літаків в будь-яку пору року. Діапазон робочих температур виробу (-20 ° С...+60 ° С).


Контейнерно-палетний

візок

для аеропортів

Візок контейнерний використовується для транспортування контейнерів типу LD-1, LD-2, LD-3, LD-4, LD-8. АВК-2500 призначений для роботи у будь-яку пору року при температурі оточуючого середовища (-20 ° С...+60 ° С)


Возики

для перевезення

багажу

Візок з накриттям для транспортування багажу пасажирів (АВБ-2000) в межах перону та технологічних приміщень аеровокзалу.