СИСТЕМА ОБРОБКИ БАГАЖУ

VIPLAST - AERO є фахівцем в області виробництва автоматизованих систем реєстрації багажу , автоматизованих систем обробки та видачі багажу. Ми маємо повний набір рішень і послуг, та є однією з передових компаній в Україні, здатних надати широкий спектр послуг в авіаційній сфері. Завжди враховуємо усі аспекти при проектуванні автоматизованих систем обробки багажу, системно підходимо до всіх етапів від проектування до здачі об’єкта.

Ми прагнемо надати нашим клієнтам найвищий рівень сервісу, якості та ноу-хау, щоб вони могли відповідати вимогам сьогодення і майбутнього. Більше 5 років VIPLAST - AERO розробляє та впроваджує інновації в автоматизованих конвеєрних системах обробки багажу, і за цей час нашими клієнтами вже стали 6 аеропортів України.

Наша професійна команда, виробничі потужності та досвід дають змогу втілити у життя найрізноманітніші проекти по транспортуванню багажу згідно Ваших технічних завдань та побажань. Наші швидкі терміни досягаються за рахунок налагодженої системи доставки якісних комплектуючих, наша якість досягається завдяки внутрішньому контролю та великому сучасному станкопарку.