CAM00983w
Стрічковий конвеєр
 різної конфігурації з різними геометричними розмірами і видами транспортерної стрічки (як для харчових виробництв, так і для загальнотехнічного використання) вітчизняних або закордонних виробників. Всі конвеєри виробляються з високоякісних комплектуючих за конкурентоспроможними цінами кращих закордонних аналогів.

Стрічковий конвеєр (транспортер) призначений для транспортування різних вантажів (штучних і сипучих) на необхідні відстані. Ми випускаємо стрічкові конвеєри з різними геометричними розмірами і типами транспортерної стрічки, при цьому переміщення вантажів може здійснюватися як в горизонтальній площині, так і з нахилом (підйом або опускання). Стрічкові конвеєри можуть використовуватися як самостійні вироби, так і в складі різних виробничих і технологічних ліній.

Підходять стрічкові конвеєри для транспортування кускових, штучних, насипних вантажів. Найбільш часто конвеєри використовуються в наступних галузях виробництва: сільське господарство, промислове виробництво, шахти, рудники. Так само широко використовують стрічковий конвеєр в хімічній промисловості та гірничодобувній промисловості. Відмінною особливістю стрічкового транспортеру є те, що його можна застосувати для транспортування харчових і не харчових вантажів.

Конвеєр може бути обладнаний різними типами транспортерних стрічок (як для харчових виробництв, так і загальнотехнічного використання) вітчизняних або закордонних виробників.

Застосування частотних перетворювачів дозволяє виробляти плавне регулювання швидкості транспортування вантажів.

Принцип роботи.

Принцип дії стрічкового конвеєра нескладний, гнучка стрічка яка є основною робочою частиною, огинає приводний і натяжний барабан, який приводить в рух електродвигун конвеєра через редуктор, у прольотах між барабанами встановлені роликові опори з певною  відстанню на рамі, на які і спирається транспортерна стрічка. Як правило, надходження матеріалу на стрічку здійснюється через завантажувальну воронку, а розвантаження — через приводний барабан.