Стрічковий конвеєр, роль в автоматизації виробництва

Практично у всіх промислових видах діяльності використовують стрічковий конвеєр, також званий стрічковий транспортер, який забезпечує безперервність процесів транспортування різних вантажів і матеріалів. Застосування таких транспортерів сприяє швидкій доставці потрібного вантажу, який може мати різну структуру як сипучу так і кускову. Транспортування в горизонтальному, а також в положенні з певним нахилом, здійснюється за рахунок спеціальної інженерної конструкції пристрою.
Продуктивність стрічкових транспортерів вимірюють кубометрами вантажів переміщених за годину. У деяких галузях промисловості достатньо всього кілька кубометрів, а в інших є необхідним здійснювати транспортування декількох тисяч кубометрів на годину. По ширині стрічки для транспортерів бувають вузькі (30 см), так і широкі (2 м).
Конвеєрні стрічки переміщують вантажі з різною швидкістю, від 0,5 до 5 м / с. Залежно від параметрів які потрібні вибирають і стрічку.
Інженери нашого підприємства мають багаторічний досвід проектування і впровадження на різних виробництвах стрічкових конвеєрів. Будемо раді допомогти вам автоматизувати ваше виробництво.